Mókus csoport

Mikicsné Csite Enikő
                                                                                                                     Dadus néni: Lőrincz Andrea

Csoportprofil

Hogy milyenek is a mókus gyerekek? Ugribugrik, játékosak, huncutkák és viccesek. Jelenleg az óvónéniket és a dajka nénit 24 kis eleven mókuska ugrándozza körbe, nap mint nap.
A csoportunkban folyó nevelési szellemiségünk a szereteten alapszik, és a gyermekek egyéniségének elfogadásán, a következetességet szem előtt tartva.. A mindennapjainkba igyekszünk belecsempészi a kedves humort is. Az élményalapú tervezés fontos számunkra, a kezdeményezéseink, foglalkozásaink alapját adják a közösen megszerzett élményeink. A csoportunkban folyó munkánkban a néphagyomány őrzés a modern szemléletmóddal harmónikus összhangban valósul meg. Célunk, hogy egymás felé szeretettel forduló, magabiztos, önálló gyermekeket formáljunk.